آیا می‌توان بلیط پرواز خارجی را با کارت شتاب و به صورت ریالی خریداری کرد؟!

در سال‌های اخیر، میزان سفرهای خارجی به مراتب بیش‌تر از گذشته بوده و افراد گوناگون به دلایل مختلفی همواره در حال مسافرت به اقصی نقاط دنیا هستند. به همین دلیل هم روش‌های پیشین خرید بلیط پروازهای خارجی تغییر کرده‌اند. یکی از پرسش‌های رایج در مورد خرید بلیط هواپیما، نحوه‌ی پرداخت آن‌ها است. یکی از موارد دلگرم کننده‌ی کنونی این است که خرید آنلاین بلیط پروازهای خارجی به وسیله‌ی کارت‌های بانکی و عضو شبکه‌ی شتاب و به صورت ریالی امکان پذیر است.

پیش از این و در گذشته‌ای نه چندان دور، افراد برای خرید بلیط پرواز خارجی ناچار بودند به یکی از آژانس‌های مسافرتی مطمئن و یا به دفاتر خطوط هوایی مراجعه نموده و بلیط خود را به صورت حضوری تهیه نمایند. حتی لازم بود که وجه بلیط نیز به صورت نقدی پرداخت گردد. به همین خاطر، متقاضیان ناچار بودند رقم قابل توجهی پول نقد به همراه داشته باشند تا بتوانند در صورت پیدا کردن بلیط مورد نظر، آن را خریداری نمایند.

بیاد داشته باشید بهترین نوع بلیط هواپیما همان بلیط سیستمی است که در سایت علی بابا هم می‌توانید آن‌را تهیه کنید.

این امر، مستلزم مراجعه به بانک طرف حساب و صرف زمانی طولانی بود. به علاوه، همراه داشتن مقدار زیادی پول نقد، امری مخاطره آمیز و گاه مشکل آفرین بود.

خرید بلیط هواپیما

تهیه‌ی حضوری بلیط پروازهای خارجی، برای فرد متقاضی، مشکلات متعدد دیگری از قبیل تحمل ترافیک سنگین، تردد در مسیرهایی طولانی، گوش سپردن به توضیحات پایان ناپذیر متصدی فروش بلیط و نهایتاً صرف هزینه و زمان گرانبها را به همراه داشت.

تصور کنید در حالی که لازم است کارهای متعددی را انجام دهید و برای انجام هر یک از این کارها به گوشه‌ی دور افتاده‌ای از شهر خود مراجعه کنید، ناچار باشید برای تهیه‌ی بلیط هم به چندین آژانس مسافرتی سر بزنید تا بتوانید پرواز دلخواه خود را پیدا و آن را رزرو نمائید. برای یک مسافر خارجی این امر معادل کابوسی است که تا چندی پیش مجبور به مواجه شدن با آن بود!

مسیرهای بسیار طولانی و پر رفت و آمد و ترافیک سنگینی که ساعات و دقایق مفید را می‌بلعند از معضلات شهرهای بزرگ و پر جمعیت هستند. امروزه، شهروندان این شهرها تا جای ممکن، تردد در این مسیرها را لغو کرده و یا به تعویق می‌اندازند.

مواجه شدن با مسئولین فروش بلیط آژانس‌های مسافرتی هم به نوبه‌ی خود داستان دیگری است! توضیحات بی‌پایان و گاه غیر قابل درک و غیر ضروری و انتظار برای پاسخگویی افراد مسئول، بسیار وقت‌گیر و خارج از حوصله‌ی اغلب افراد است.

خوشبختانه، اکنون با وجود وب سایت‌های آنلاین فروش بلیط، این مشکلات مرتفع شده و خرید بلیط پروازهای خارجی به مراتب آسان‌تر شده است. نکته‌ی قابل توجه این است که پرداخت وجه بلیط پروازهای خارجی به سادگی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه‌ی شتاب و به صورت ریالی امکان‌پذیر است.

کافی است در منزل یا محل کار خود به علی بابا (وب سایت‌های آنلاین فروش بلیط پروازهای خارجی) مراجعه نموده و پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید تمام پروازهای موجود و قیمت‌های آن‌ها را در وب سایت‌های مزبور مشاهده کرده و با توجه به تاریخ و بودجه‌ی تعیین شده‌ی خود، بلیط پرواز مورد نظر خود را خریداری نمائید.

شما می‌توانید در حالی که باقی امور ضروری و پایان ناپذیر خود را انجام می‌دهید به وب سایت علی بابا مراجعه کنید. بلیط مورد نظر خود را انتخاب نموده و وجه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمائید.

با وجود این امکانات، دیگر لازم نیست نگران تهیه‌ی بلیط باشید. زیرا همان طور که قبلاً هم گفته شد، می‌توانید با آرامش هر چه تمام‌تر مسیر سفر خود را برگزیده و از مزایای زندگی امروزی بهره مند شوید. واضح است که این آسایش را مدیون امکان خرید و پرداخت آنلاین بلیط پروازهای خارجی هستیم.

امروز دیگر بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری به آژانس‌های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط خطوط هوایی می‌توانید برای مسافرت خویش تصمیم بگیرید و راحت و خوشنود سفر کنید.

شاید به همین دلیل است که اکنون میزان سفرهای خارجی به مراتب بیش‌تر از گذشته شده است. دیگر لازم نیست پیش از سفر، ساعت‌ها در بانک طرف حساب خود انتظار بکشید و وجه مورد نیاز را در کیف دستی خود، حمل کنید!

امروزه، هر یک از ما یک یا چند کارت بانکی داریم که اغلب آن‌ها با شبکه‌ی شتاب در ارتباط هستند و می‌توانیم با استفاده از کارت‌های بانکی خود، تمام اقلام مورد نیاز و از جمله، بلیط پروازهای خارجی خود را خریداری نمائیم. پس بهتر است از مواهب زندگی امروزی بهره برده و آسان‌تر زندگی کنیم!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *